Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žaislas

Rocking Zebra

Žaislas Vaikams patinka šis žvalus arkliukas, o šiuolaikiškas vaizdas, linksma grafika ir natūrali mediena yra tikri šiuolaikinių namų akcentai. Projektavimo uždavinys buvo išsaugoti esminį klasikinio paveldimo žaislo pobūdį, kartu naudojant pažangias technologijas ir modulinę konstrukcijos sistemą, leidžiančią ateityje sukurti papildomus gyvūnų tipus su minimaliais dalių pakeitimais. Įpakuotas produktas taip pat turėjo būti kompaktiškas ir mažesnis nei 10 kg, kad būtų galima tiesiogiai parduoti internetu. Pirmasis spausdinto laminato panaudojimas yra tikras, todėl visiškai atsparesnis įbrėžimams paviršius suteikia puikų spalvų ir raštų perteikimą

Projekto pavadinimas : Rocking Zebra, Dizainerių vardas : Newmakers, Kliento vardas : Newmakers.

Rocking Zebra Žaislas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.