Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Piggy Bank

DEEPE

Piggy Bank Objektas yra kiaulės bankas. Unikalios charakterio formos išvaizda sujungia brangius, prestižinius papuošalus, kurie pasižymi meile ir malonumu bei nuolatiniu šeimos narių buvimu, lėšų rinkimas yra labai funkcinės savybės. Tačiau labiausiai išsiskirianti „DeePee“ savybė, be to, kad ji puikiai atitinka standartines funkcijas, yra ta, kad nauja formuluotė, unikalus ir vienas kitą papildantis kontekstualus „brangakmenis“ yra visi išskirtiniai namai.

Projekto pavadinimas : DEEPE, Dizainerių vardas : Zoltan Madosfalvi, Kliento vardas : Lima Home design studio.

DEEPE Piggy Bank

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.