Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žaislai

Minimals

Žaislai Minimaliai yra žavinga modulinių gyvūnų linija, kuriai būdinga pirminė spalvų paletė ir geometrinės formos. Pavadinimas vienu metu kilęs iš žodžio „minimalizmas“ ir „Mini gyvūnų“ sutrumpinimo. Be abejo, jie yra skirti atskleisti žaismingumo esmę pašalinant visas neesmines formas, ypatybes ir sąvokas. Kartu jie sukuria spalvų, gyvūnų, drabužių ir archetipų panteoną, skatindami žmones pasirinkti personažą, su kuriuo save tapatina.

Projekto pavadinimas : Minimals, Dizainerių vardas : Sebastián Burga, Kliento vardas : Minimals.

Minimals Žaislai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.