Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Keraminės Plytelės

elhamra

Keraminės Plytelės Ypatingos rūmai, verti rūmų Sukurta remiantis „Elhamra“ rūmų, kurie apibūdinami kaip sapnų rūmų atspindys realiam pasauliui 1001 nakties pasakojimu, įkvėpimu, yra vienas iš geriausiai pasiekiamų pavyzdžių, sukurtų naudojant skaitmenines technologijas, išryškinantis 3 matmenų faktūromis. 30 x 60 cm su spalvomis; turkis, šviesiai turkis ir balta. Pagrindinės „Elhamra“ spalvos derinamos su dekoracijomis tomis pačiomis spalvomis. „Elhamra“ yra unikalus pasirinkimas kuriant spazmus, primenančius rūmus.…

Projekto pavadinimas : elhamra, Dizainerių vardas : Bien Seramik Design Team, Kliento vardas : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

elhamra Keraminės Plytelės

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.