Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas, Prekės Ženklo Strategijos

babyfirst

Prekės Ženklo Identitetas, Prekės Ženklo Strategijos BĮ tarp užsienio ir Kinijos įmonių, mažmeninės prekybos mažmeninės prekybos kūdikių priežiūros prekėmis žemyninės Kinijos rinkai. dizainas sklandžiai sujungia vakarietiškus ir kinietiškus, šiuolaikinius ir tradicinius, kultūrinius ir socialinius elementus. Kinietiška tradicija yra suvynioti naujagimius į raudoną audinį ar drabužius, kad kūdikiui pasisektų (raudona spalva yra sėkmės spalva). žindukas yra atpažįstamai vakarietiškas. šis dizainas atspindi modernumo siekį ir gerbia tradicijas. mes taip pat užfiksuojame, kaip vaikai yra branginami atsižvelgiant į „vieno vaiko“ politiką Kinijoje.

Projekto pavadinimas : babyfirst, Dizainerių vardas : brian LAU lilian CHAN, Kliento vardas : .

babyfirst Prekės Ženklo Identitetas, Prekės Ženklo Strategijos

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.