Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Darbas Kaip Namuose

PACO Operation Hub

Darbas Kaip Namuose Žmonės yra vertingiausias lobis verslui. Dizainas pasiūlė harmoniją ir funkcinę erdvę, kuriai praleisti ilgiausiai per dieną. Šiuolaikiška ir prabangi atmosfera, suteikta ne tik grožio, bet šis malonumas ir nepaprastas darbas taip pat būtų geras pavyzdys klientų apsilankymams, kurie atitiktų jų lūkesčius dėl savo prekės ženklų kokybės. Sunkiausia užduotis buvo maksimaliai padidinti biurų plotą, išdėstant didžiąsias sijas per lubas ... pagaliau buvo pastatyta dviaukštė erdvė, sukurianti naudingą plotą nuo 1600 iki 3000 kv. Pėdų, atsižvelgiant į gyvenamąją vietą.

Projekto pavadinimas : PACO Operation Hub, Dizainerių vardas : Philip Tse, Kliento vardas : PACO Communications.

PACO Operation Hub Darbas Kaip Namuose

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.