Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

Minimum

Stalas Labai lengvas ir paprastas gaminant ir transportuojant. Tai labai funkcionalus dizainas, nors išoriškai jis yra labai lengvas ir unikalus. Šis įrenginys yra visiškai išmontuojamas įtaisas, kurį galima išardyti ir surinkti bet kurioje vietoje. Ilgis gali būti pagamintas kartu, nes tai gali būti medinės-metalinės kojos, surinktos per metalines jungtis. Kojų forma ir spalva gali būti pakeista atsižvelgiant į reikalavimus.

Projekto pavadinimas : Minimum, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

Minimum Stalas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.