Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalas

UFO

Stalas Stiklo, metalo ir medžio derinys. Šis dizainas palaiko „Xo-Xo-l“ dizaino įmonės koncepciją, kuri apibūdinama kaip „Teigiamų emocijų baldas“. Tai labai funkcionalus dizainas, nors išoriškai jis yra labai lengvas ir unikalus. Šis įrenginys yra visiškai išmontuojamas įtaisas, kurį galima išardyti ir surinkti bet kurioje vietoje.

Projekto pavadinimas : UFO, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

UFO Stalas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.