Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalčių, Kėdžių Ir Stalų Kombo

Ludovico Office

Stalčių, Kėdžių Ir Stalų Kombo Kaip ir „Ludovico“ pagrindinių baldų atveju, šios biuro versijos, kuriai būdingas apvainikavimas, principas yra tas pats - slėpti pilną kėdę stalčiuje, kai kėdė nepastebima, o laikoma pagrindinio baldo dalimi. Dauguma manys, kad kėdės yra dar keli stalčiai. Tik atsitraukę pamatome kėdę, išeinančią iš tokios perpildytos erdvės, užpildytos stalčiais. Didžiulis įkvėpimas buvo apsilankymas Pittamiglio kastoje ir visos jos simbolinės, paslėptos žinutės, taip pat paslėptos ir netikėtos durys ar pilnos patalpos.

Projekto pavadinimas : Ludovico Office, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : Sibille.

Ludovico Office Stalčių, Kėdžių Ir Stalų Kombo

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.