Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodžio Programa

Dominus plus

Laikrodžio Programa „Dominus plius“ originaliai išreiškia laiką. Kaip ir taškai ant domino gabalėlių, atstovauja trys taškų grupės: valandos, dešimtys minučių ir minutės. Paros laiką galima perskaičiuoti iš taškų spalvos: žalia - AM; geltona PM. Programoje yra laikmatis, žadintuvas ir skambučiai. Visos funkcijos yra naršomos palietus atskirus kampinius taškus. Tai buvo originalus ir meniškas dizainas, pristatantis tikrąjį XXI amžiaus veido veidą. Jis suprojektuotas gražia simbioze su „Apple“ nešiojamųjų įrenginių dėklais. Ji turi paprastą sąsają, kurioje yra tik keli būtini žodžiai jai valdyti.

Projekto pavadinimas : Dominus plus, Dizainerių vardas : Albert Salamon, Kliento vardas : .

Dominus plus Laikrodžio Programa

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.