Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Aukščiausio Lygio Televizija

La Torre

Aukščiausio Lygio Televizija Šiame dizaine nėra priekinio dangtelio, laikančio ekraną. Televizorių laiko už galinės spintelės, paslėptos už ekrano skydelio. Ekologiškas plonas ekranas, esantis aplink ekraną, naudojamas tik kosmetinėms iliuzijoms. Dėl visų šių priežasčių, priešingai nei įprasta televizoriaus forma, ekranas yra tik dominuojantis elementas. Eifelio bokštas yra „La Torre“ įkvėpimo šaltinis. Kai kurie pagrindiniai šių dviejų panašumai yra jų laiko reformistas ir tas pats vaizdas.

Projekto pavadinimas : La Torre, Dizainerių vardas : Vestel ID Team, Kliento vardas : .

La Torre Aukščiausio Lygio Televizija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.