Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Komoda

Furniture of positive emotions

Komoda Tai yra komoda, kuri susideda iš dviejų skirtingų gaminių - komoda su durimis ir komoda su stalčiais. Dėl neįprastų durų komoda tapo visiškai funkcionali, o durų atidarymas yra tarsi krabas su atidarytomis nagomis. Unikalūs baldai, teikiantys džiaugsmo. Tiesiog gaminti. Duokite judesiui iliuziją. Jokio kito analogo šiems baldams.

Projekto pavadinimas : Furniture of positive emotions, Dizainerių vardas : Viktor Kovtun, Kliento vardas : Xo-Xo-L design.

Furniture of positive emotions Komoda

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.