Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Piešimo Šablonai

insectOrama

Piešimo Šablonai „InsectOrama“ yra 6 piešimo šablonų rinkinys, kuriame yra 48 formos. Vaikai (ir suaugusieji) gali juos panaudoti piešdami įsivaizduojamus padarus. Priešingai nei dauguma piešimo šablonų, „insectOrama“ neturi ištisų formų, o tik dalys: galvos, kūnai, letenos ... Žinoma, vabzdžių dalys, bet ir kitų gyvūnų bei žmonių dalys. Naudodamiesi pieštuku, ant popieriaus galite atsekti begalę būtybių serijų ir jas nuspalvinti.

Projekto pavadinimas : insectOrama, Dizainerių vardas : Stefan De Pauw, Kliento vardas : .

insectOrama Piešimo Šablonai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.