Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„3 Viename“ Kompiuterio Priedai

STACK TOWER

„3 Viename“ Kompiuterio Priedai DIXIX kamino bokštas skirtas įvairiems elektroniniams aksesuarams gražiai ir tvarkingai sutvarkyti viename bloke, pavyzdžiui, „BOKŠTE“. Šiame bokšte yra stereofoninis garsiakalbis (sustiprina jūsų kompiuterio garsą ir muziką), kortelių skaitytuvas ir USB jungtis. Galia ir duomenys perduodami automatiškai, kai jie sudedami.

Projekto pavadinimas : STACK TOWER, Dizainerių vardas : Yen Lau, Kliento vardas : Dixix International Ltd..

STACK TOWER „3 Viename“ Kompiuterio Priedai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.