Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalendorius

good morning original calendar 2011 - Zoo

Kalendorius „ZOO“ yra popierinių amatų rinkinys, skirtas šešių gyvūnų pagaminimui, kiekvienas iš jų tarnauja kaip dviejų mėnesių kalendorius. Smagiai praleiskite metus su savo „mažuoju zoologijos sodu“!

Projekto pavadinimas : good morning original calendar 2011 - Zoo, Dizainerių vardas : Katsumi Tamura, Kliento vardas : good morning inc..

good morning original calendar 2011 - Zoo Kalendorius

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.