Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas

Along with

Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas Projektas suteikia nešiojamą gyvenimo patirtį lauko miniai, kuri daugiausia suskirstyta į dvi dalis: pagrindinį korpusą ir modulius, kuriuos galima pakeisti. Pagrindiniame korpuse yra įkrovimo, dantų šepetėlio ir skutimosi funkcijos. Įranga apima dantų šepetėlį ir skutimosi galvutę. Produkto įkvėpimas kilo iš žmonių, kurie mėgsta keliauti ir yra susikrovę ar pametę savo lagaminus, todėl nešiojama, universali pakuotė tapo tuo, kad produktas pozicionuoja. Dabar daug žmonių mėgsta keliauti, todėl nešiojamaisiais produktais tampa pasirinkimas. Šis produktas atitinka rinkos paklausą.

Projekto pavadinimas : Along with, Dizainerių vardas : Fangui Zeng, Kliento vardas : National Taipei University of Technology.

Along with Daugiafunkcis Nešiojamasis Prietaisas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.