Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Restorano Baro Stogas

The Atticum

Restorano Baro Stogas Restorano žavesys pramoninėje aplinkoje turėtų atsispindėti architektūroje ir apstatyme. Specialiai šiam projektui sukurtas juodas ir pilkas kalkinis tinkas yra vienas iš to įrodymų. Jo unikali, grubi struktūra eina per visus kambarius. Atliekant detalų atlikimą, buvo sąmoningai naudojamos tokios medžiagos kaip žaliavinis plienas, kurio suvirinimo siūlės ir šlifavimo žymės liko matomos. Tokį įspūdį patvirtina ir muntin langų pasirinkimas. Šiems šaltiems elementams kontrastuoja šiltas ąžuolas, rankomis obliuotas silkės parketas ir pilnai apželdinta siena.

Projekto pavadinimas : The Atticum, Dizainerių vardas : Florian Studer, Kliento vardas : The Atticum.

The Atticum Restorano Baro Stogas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.