Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kirpykla

Taipei Eros

Kirpykla Plaukų salonai yra pagrįsti juodos, baltos ir pilkos spalvų geometrija. Plaukų kirpimo gestai paverčiami masyviais skulptūriniais elementais. Trikampio formos motyvas formuoja funkcinius kubus ir plokštumas nuo lubų iki grindų, pilingas, pjaustymas ir siuvimas. Šviesos juostos, įterptos į skiriamąsias linijas, prisideda prie daugybės apšvietimo diržų, kurie tarnauja kaip papildomas apšvietimas, kartu spręsdami nuleistų lubų būklę. Jie plečiasi ir keisis didžiojo veidrodžio atspindžiu, laisvai judėdami tarp plokštumų ir trimatėje plotmėje.

Projekto pavadinimas : Taipei Eros, Dizainerių vardas : Stephen Kuo, Kliento vardas : Materiality Design.

Taipei Eros Kirpykla

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.