Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vestuvių Koplyčia

Cloud of Luster

Vestuvių Koplyčia Blizgesio debesis yra vestuvių koplyčia, esanti vestuvių ceremonijų salėje Himeji mieste, Japonijoje. Dizainas bando šiuolaikinę vestuvių ceremonijos dvasią paversti fizine erdve. Koplyčia yra balta, debesies pavidalo, ištisai apjuosta išlenktu stiklu, atveriančia ją aplinkiniam sodui ir vandens baseinui. Kolonos yra viršuje, kaip didžioji dalis, kaip galvutės, sklandžiai jungiančios jas prie minimalistinių lubų. Koplyčios lizdas baseino pusėje yra hiperbolinė kreivė, leidžianti visai struktūrai atrodyti tarsi plūduriuojančiai ant vandens ir pabrėžti jos lengvumą.

Projekto pavadinimas : Cloud of Luster, Dizainerių vardas : Tetsuya Matsumoto, Kliento vardas : 117 Group.

Cloud of Luster Vestuvių Koplyčia

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.