Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Kambarys

LOTUS

Vonios Kambarys Atspindys lotoso gėlių vonios kambariuose ... „Lotus“ vonios kambarys buvo įgyvendintas įkvėpiant lotoso gėlių lapų formos. Konfucijaus filosofiją dėstantis Zhou Dunyi teigė: „Man patinka lotoso gėlė, nes ji auga purve ir niekada nešvari“. jo diskursas. Lotoso lapai yra purvo repelentai, kaip teigiama čia. Gaminant seriją buvo imituojama lotoso gėlės lapų struktūra

Projekto pavadinimas : LOTUS, Dizainerių vardas : Bien Seramik Design Team, Kliento vardas : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Vonios Kambarys

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.