Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Etiketė

5 Elemente

Vyno Etiketė „5 Elemente“ dizainas yra projekto rezultatas, kai klientas pasitikėjo dizaino agentūrą visomis išraiškos laisvėmis. Ryškiausias šio dizaino akcentas yra romėniškas simbolis „V“, vaizduojantis pagrindinę produkto idėją - penkias vyno rūšis, susipynusias į unikalų mišinį. Etiketėje naudojamas specialus popierius, taip pat strateginis visų grafinių elementų išdėstymas išprovokuoja potencialų vartotoją paimti butelį ir susukti jį į rankas, paliesti, o tai neabejotinai sukuria gilesnį įspūdį ir dizainą daro įsimenamiausią.

Projekto pavadinimas : 5 Elemente, Dizainerių vardas : Valerii Sumilov, Kliento vardas : Etiketka design agency.

5 Elemente Vyno Etiketė

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.