Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Privatus Sodas

Ryad

Privatus Sodas Iššūkis buvo modernizuoti seną sodybą ir paversti ją ramybės ir tylos sfera, visapusiškai dirbant tiek architektūros, tiek kraštovaizdžio srityse. Fasadas buvo atnaujintas, ant grindų buvo atlikti civiliniai darbai ir pastatytas plaukimo baseinas bei atraminės sienos, sukuriant naujus kaltinių geležies dirbinius arkams, sienoms ir tvoroms. Sodininkystė, laistymas ir rezervuaras, taip pat žaibas, baldai ir aksesuarai taip pat buvo išsamiai sutvarkyti.

Projekto pavadinimas : Ryad, Dizainerių vardas : Fernando Pozuelo, Kliento vardas : Fernando Pozuelo Landscaping Collection.

Ryad Privatus Sodas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.