Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Švietimo Produktas

Shine and Find

Švietimo Produktas Svarbiausias šio produkto pranašumas yra lengvas mokymasis ir atminties gerinimas. „Shine and Find“ kiekvienas žvaigždynas yra pagamintas praktiškai, ir šis iššūkis yra pakartotinai praktikuojamas. Tai daro patvarų vaizdą galvoje. Tokiu būdu mokymasis, praktinis mokymasis ir pakartojimas nėra nuobodus, todėl atmintis yra patvaresnė ir malonesnė. Tai labai emocinga, sąveikaujanti, paprasta, tyra, minimali ir moderni.

Projekto pavadinimas : Shine and Find, Dizainerių vardas : Mohamad Montazeri, Kliento vardas : Arena Design Studio.

Shine and Find Švietimo Produktas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.