Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Garsiakalbis

Sperso

Garsiakalbis „Sperso“ kilęs iš dviejų žodžių „Sperma“ ir „Garsas“. Ypatinga stiklinio burbulo ir garsiakalbio, esančio jo duobėje ant galvos, forma nurodo vyriškumo jausmą ir gilų garso skverbimąsi į aplinką, lygiai kaip vyriško spermatozoido ugnis į moters kiaušialąstę poravimosi metu. Tikslas yra sukurti didelę galią ir aukštos kokybės garsą aplinkoje. Tai belaidė sistema leidžia vartotojui prijungti savo mobilųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius prie garsiakalbio per „Bluetooth“. Šis lubinis garsiakalbis gali būti specialiai naudojamas gyvenamajame kambaryje, miegamuosiuose ir TV kambaryje.

Projekto pavadinimas : Sperso, Dizainerių vardas : Nima Bavardi, Kliento vardas : Nima Bvi Design.

Sperso Garsiakalbis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.