Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

SioZEN

Prekės Ženklo Identitetas „Siozen“ pristato naują revoliucinę aukšto lygio higienos sistemą, kuri jūsų kosmoso paviršius, rankas ir orą unikaliai paverčia galinga mikrobų / toksinės taršos gynybos sistema. Šiuolaikiniai statybos metodai yra puikūs, kad užtikrintų geresnį energijos vartojimo efektyvumą ir patogumą, tačiau tai kainuoja. Griežtesni ir be grimzlės esantys pastatai prisideda prie nesuskaičiuojamų teršalų kaupimosi. Net jei pastato vėdinimo sistema yra tinkamai suprojektuota ir prižiūrima, užterštumas patalpose išlieka rimta problema. Reikia naujų požiūrių.

Projekto pavadinimas : SioZEN, Dizainerių vardas : Shadi Al Hroub, Kliento vardas : SioZEN.

SioZEN Prekės Ženklo Identitetas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.