Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pakabukas

Eternal Union

Pakabukas Profesionalios istorikės Olgos Yatskaer amžinoji sąjunga, nusprendusi tęsti naują papuošalų dizainerio karjerą, atrodo paprasta, tačiau kupina prasmės. Kai kurie jame rasdavo keltų papuošalų ar net Heraklio mazgą. Kūrinys vaizduoja vieną begalinę formą, kuri atrodo kaip dvi tarpusavyje sujungtos formos. Šis efektas sukuriamas per tinklelį primenančias linijas, išgraviruotas per kūrinį. Kitaip tariant - abu yra sujungti kaip vienas, o vienas yra dviejų jungtis.

Projekto pavadinimas : Eternal Union, Dizainerių vardas : Olga Yatskaer, Kliento vardas : Olga Yatskaer.

Eternal Union Pakabukas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.