Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Turistų Traukos Objektas

The Castle

Turistų Traukos Objektas Pilis yra privatus projektas, pradėtas prieš dvidešimt metų, 1996 m., Nuo vaikystės svajonės pastatyti savo pilį, tokią pat, kaip ir pasakose. Projektuotojas taip pat yra architektas, konstruktorius ir kraštovaizdžio dizaineris. Pagrindinė projekto idėja yra sukurti vietą šeimos poilsiui, kaip turistų traukos vieta.

Projekto pavadinimas : The Castle, Dizainerių vardas : Georgi Tumpalov, Kliento vardas : Renaissance Ltd..

The Castle Turistų Traukos Objektas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.