Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Collier“

Eves Weapon

„Collier“ Ievos ginklas pagamintas iš 750 karatų rožės ir baltojo aukso. Jį sudaro 110 deimantų (20,2 ct) ir sudaro 62 segmentai. Visi jie turi du visiškai skirtingus vaizdus: Iš šono segmentai yra obuolio formos, iš viršaus matyti V formos linijos. Kiekvienas segmentas yra padalijamas į šoną, kad būtų sukurtas spyruoklės apkrovos efektas, laikantis deimantus - deimantai laikomi tik tempiant. Tai naudingai pabrėžia blizgesį, blizgesį ir maksimaliai padidina matomą deimanto spindesį. Nepaisant karolių dydžio, jis leidžia sukurti ypač lengvą ir aiškų dizainą.

Projekto pavadinimas : Eves Weapon, Dizainerių vardas : Britta Schwalm, Kliento vardas : Brittas Schmiede.

Eves Weapon „Collier“

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.