Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Apšviesta Vaza

Ampoule

Apšviesta Vaza Šviesos lašas, archetipinė ir gryna forma, kuri savo dinaminiu impulsu pasakoja apie unikalų gėlės dovanos eilėraštį. Tai įkvepianti mintis apie milžinišką vazą vienai gėlei, dizaino daiktą, apibūdinantį kiekvieną erdvę savo paprastumu, pasakojantį apie savo istorijos magiją.

Projekto pavadinimas : Ampoule, Dizainerių vardas : Federico Traverso, Kliento vardas : Myyour.

Ampoule Apšviesta Vaza

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.