Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Skulptūrinis Suoliukas

Metric - Ganic

Skulptūrinis Suoliukas Su Metric-Ganicu Chen tyrinėja sampratą, kaip civilizacija įspaudžia žinias ir kaip žmonės suformavo žemę, kad sukurtų kultūrą ir istoriją - per šį objektyvą skulptūrinis stendas tiriamas tiriant natūralius ir matematinius modelius. Skiriant neorganines ir organines formas, medienos origami išvaizda yra žmogaus žiniomis paremtas matematiniais skaičiavimais, kurie kontrastuoja su natūraliu baltojo ąžuolo grūdu, vaizduojančiu mišką ir žemę.

Projekto pavadinimas : Metric - Ganic, Dizainerių vardas : Webber (Ping-Chun) Chen, Kliento vardas : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Skulptūrinis Suoliukas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.