Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Baldai

Valente

Vonios Baldai „Valente“ vonios kambario kolekcija, įkvėpta brangiųjų gamtos akmenų, suteikia prabangos dizainą jūsų vonios kambariui ir pritaikant erdvę įvairiais naudojimo būdais. Kadangi kiekvienas gamtoje esantis brangakmenis yra unikalus, visi „Valente“ kolekcijos baldų elementai yra skirtingų dydžių ir spalvos. Šių skirtingų dydžių ir spalvų suprojektuotų elementų tikslas yra suteikti dangaus gamtos grožį mūsų vonios kambariams ir suteikti ritmams, dinamiškumui vonios kambariuose.

Projekto pavadinimas : Valente, Dizainerių vardas : Isvea Eurasia, Kliento vardas : ISVEA.

 Valente Vonios Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.