Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Galvos Apdangalai

Gaia

Galvos Apdangalai „Gaia“ yra didinga šiuolaikinės visuomenės deivės dizaino stebuklas. Opulencija ir provokuojamai buvo pagrindiniai elementai, susintetinti kartu ir sudaryti išskirtinį buvimą. Perėjimas nuo „raginių sparnų“ į „omega“ grandinę suteikia šiam kūriniui dinamišką siluetą peržengiant papuošalų dizaino ribas.

Projekto pavadinimas : Gaia, Dizainerių vardas : Herman Francisco Delos Santos, Kliento vardas : HERMAN FRANCISCO.

Gaia Galvos Apdangalai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.