Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas

Prism

Kavos Staliukas Prizmė yra lentelė, pasakojanti istoriją. Nesvarbu, kokiu kampu žiūrėsite į šią lentelę iš jos, parodysite ką nors naujo. Kaip prizmė, atspindinti šviesą - ši lentelė paima spalvų linijas, kylančias iš vienos juostos, ir jas paverčia per rėmą. Auddama ir sukdama savo tiesinę geometriją, ši lentelė keičiasi iš vieno taško į kitą. Spalvų maišymo labirintas sukuria paviršius, kurie susilieja ir sudaro visumą. Prizma turi minimalizmą savo forma ir funkcija, tačiau kartu su sudėtinga geometrija ji atskleidžia ką nors netikėto ir, tikiuosi, šiek tiek nesuprantamo.

Projekto pavadinimas : Prism, Dizainerių vardas : Maurie Novak, Kliento vardas : MN Design.

Prism Kavos Staliukas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.