Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tualetas

Versus

Tualetas Mūsų gyvenimas yra nesibaigiantis malonumo ir komforto ieškojimas. Kiekvienas iš mūsų stengiasi rasti geriausią funkcionalumo ir dizaino balansą. Jei norime, kad produktas būtų ekonomiškas, tai dar labiau apsunkina. Turėdamas artimą WC, aš stengiausi surasti būtent tokią pusiausvyrą. Tai derina naujus metodus ir technologijas, padedančias padidinti efektyvumą, taupant vandenį ir medžiagas, ir tuo pat metu visa ši gera medžiaga yra paslėpta po drąsiu, monolitu ir ekstravagantišku dizainu.

Projekto pavadinimas : Versus, Dizainerių vardas : Vasil Velchev, Kliento vardas : MAGMA graphics.

Versus Tualetas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.