Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pakartotinai Naudojama Neoklasikinė Rezidencija

Neoclassic Wellness

Pakartotinai Naudojama Neoklasikinė Rezidencija Neoklasikinė rezidencija, pritaikyta sveikatingumui ir SPA. Atsižvelgiant į įmantrias gipso dekoracijas, antikvarines ąžuolo medienos grindis ir natūralią dienos šviesą, projekto pasiūlyme buvo pateikti medžiagos, kurios nubrėžtų skiriamąją liniją tarp senos ir naujos. Lavaplasterio užtepimas ant grindų ir sienų, laminuotų formų, stiklo ir kvarco mozaikų dominuoja interjere, o spalvų paletė išaiškina klasikinę tapatybę. Šilti žemiški tonai prideda senovės patiną, o juodos spalvos metalo bruožai suteikia dinamišką elementą. skleidžiamas neoklasicizmo romantizmas.

Projekto pavadinimas : Neoclassic Wellness, Dizainerių vardas : Helen Brasinika, Kliento vardas : Vivify_The beauty lab.

Neoclassic Wellness Pakartotinai Naudojama Neoklasikinė Rezidencija

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.