Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Interjero Prekės Ženklas

Wellness and DaySPA

Firmos Interjero Prekės Ženklas Dienos SPA priemonė, skirta stimuliuoti klientą atvykus, padedanti nedelsiant pereiti nuo kasdienės miesto rutinos prie dvasinio ir fizinio pakilimo erdvės. Prekės ženklo koncepcija taikoma parametriniam lubų ir sienų tūriui, kuris, kaip ir natūralios urvų angos, leidžia natūraliai dienos šviesai užlieti už jų esančias biurų ir apskaitos zonas. Du priėmimo moduliai yra paauksuoti vario lapeliais, primenančiais du briaunotus pusbrangius akmenis. Dizaino požiūris yra vidinio grožio metafora, kurią reikia patobulinti.

Projekto pavadinimas : Wellness and DaySPA, Dizainerių vardas : Helen Brasinika, Kliento vardas : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA Firmos Interjero Prekės Ženklas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.