Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Parduotuvė

Family Center

Parduotuvė Yra kelios priežastys, kodėl uždengiau ilgą (30 metrų) priekinę sieną. Viena, kad esamas pastato aukštis buvo tikrai nemalonus, ir aš neturėjau leidimo jo paliesti! Antra, uždengdamas priekinį fasadą, viduje įgavau 30 metrų sienų. Remiantis mano kasdienio stebėjimo statistikos tyrimu, dauguma pirkėjų pasirinko eiti į parduotuvę tik dėl smalsumo ir pamatyti, kas vyksta už šio fasado.

Projekto pavadinimas : Family Center, Dizainerių vardas : Ali Alavi, Kliento vardas : Ali Alavi design.

Family Center Parduotuvė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.