Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šoninis Stalas

Chezca

Šoninis Stalas „Chezca“ yra šoninis stalas, padedantis surinkti visus daiktus, kurie paprastai guli dirbant. Skirta mažoms erdvėms, užima mažai vietos ir gali būti dedama bet kur aplink namą. Tai veikia kaip visų mažų daiktų ir įtaisų centras, laikantis viską po ranka. Jis turi viršutinį paviršių mažiems daiktams, priekinį paviršių, skirtą laikyti žurnalus ir nešiojamuosius kompiuterius kraunant, ir galinę paslėptą vietą WIFI maršrutizatoriui laikyti ir kabeliams tvarkyti. „Chezca“ taip pat siūlo keletą elektros lizdų, kuriuos galima ištraukti atskirai arba atskirai pakabinti šone, kai jie nenaudojami.

Projekto pavadinimas : Chezca, Dizainerių vardas : Andrea Kac, Kliento vardas : KAC Taller de Diseño.

Chezca Šoninis Stalas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.