Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Aukštųjų Technologijų Mažmeninė Parduotuvė

Cyfer

Aukštųjų Technologijų Mažmeninė Parduotuvė Mažmeninės prekybos vietos interjerai ateityje, kaip ir dabartyje, turėtų būti sukurti taip, kad skatintų malonų apsipirkimą ir būtų pritaikyti atsižvelgiant į parduodamo produkto tipą. „Cyfer“ yra aukštųjų technologijų parduotuvė, sukurta pagal QR kodą. Minimalistinio pobūdžio interjero ir eksterjero dizaino elementai suformuoja sklandžiai tekančią aplinką, pabrėžiančią gaminio galią, kurios tikimasi ateityje, o suvokimą netrukdo nereikšmingos kliūtys, keliančios malonumo lygį ir didinančios norą bendrauti su gaminiais.

Projekto pavadinimas : Cyfer, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines Dalia Sadany Creations.

Cyfer Aukštųjų Technologijų Mažmeninė Parduotuvė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.