Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Viešoji Aikštė

Brieven Piazza

Viešoji Aikštė Šio dizaino įkvėpėjas yra meilė Mondrijos abstrakcijos ir simbolizmo paprastumui ir įžvalgumui bei simbolizmui, turinčiam prisilietimo pobūdį ir autentiškumą, pažymėtą istorinėje aikštės Kufico kaligrafijoje. Šis dizainas yra darnaus susiliejimo tarp stilių pavyzdys, skelbiantis žinią, kad yra galimybė maišyti skirtingą, atrodytų, prieštaringą stilių, susijusį su plika akimi, tuo tarpu gilinantis į jų filosofiją, atsirastų panašumų, kurie leistų sukurti darnų meno kūrinį. yra patrauklus už akivaizdaus supratimo.

Projekto pavadinimas : Brieven Piazza , Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Viešoji Aikštė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.