Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Transporto Priemonė

Shark

Transporto Priemonė Ryklys yra koncepcinė transporto priemonė, kuri gali paversti tempimo jėgą naudinga jėga, kad galėtų skristi. „Shark“ dizaino filosofija yra iš pradžių sugauti tempimo jėgą, o tada, kai transporto priemonė pakeliama nuo žemės dėl oro srauto pasipriešinimo, ji praleis oro srautą per skylutes rankose. Šios skylės greitai atsidarys ir užsidarys taip, kad ryklys galėtų išlaikyti pusiausvyrą.

Projekto pavadinimas : Shark, Dizainerių vardas : Amin Einakian, Kliento vardas : Amin Einakian.

Shark Transporto Priemonė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.