Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Transformuojamos Kavos Kėdės Ir Poilsio Kėdės

Twins

Transformuojamos Kavos Kėdės Ir Poilsio Kėdės „Twins“ kavos stalo koncepcija yra paprasta. Tuščiaviduriame kavos staliuke yra dvi pilnos medinės sėdynės. Dešinysis ir kairysis stalo paviršiai iš tikrųjų yra dangteliai, kuriuos galima ištraukti iš pagrindinio stalo korpuso, kad būtų galima ištraukti sėdynes. Sėdynės turi sulankstomas kojas, kurias reikia pasukti, kad kėdė būtų tinkamoje padėtyje. Kai kėdė arba abi kėdės išlenda, dangčiai grįžta prie stalo. Kai kėdės yra lauke, stalas taip pat veikia kaip didžiulis daiktų laikymo skyrius.

Projekto pavadinimas : Twins, Dizainerių vardas : Claudio Sibille, Kliento vardas : MFF.

Twins Transformuojamos Kavos Kėdės Ir Poilsio Kėdės

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.