Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

Pillow Stool

Kėdė Tai paprasta, tačiau pasižymi daugybe savybių. Pirmojo ir antrojo sėdimos dalies sluoksnių plieniniai strypai eina skirtingomis kryptimis, todėl jie kerta vienas kitą, kad sukurtų stebuklingą vizualizaciją. Šoninės konstrukcijos kreivės skaitiklis suteikia apvalius kraštus ir paviršius, kad vartotojai galėtų patogiai sėdėti ant jo. Tarp pirmojo ir antrojo sėdimos dalies sluoksnių strypai sudaro tuščią vietą žurnalams ar laikraščiams laikyti. Kėdutė ne tik suteikia vartotojams kvietimą, bet ir siūlo naudingas funkcijas.

Projekto pavadinimas : Pillow Stool, Dizainerių vardas : Hong Ying Guo, Kliento vardas : Danish Institute for Study Abroad.

Pillow Stool Kėdė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.