Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

5x5

Kėdė „5x5“ kėdė yra tipinis dizaino projektas, kuriame apribojimas pripažįstamas iššūkiu. Kėdės sėdynė ir atlošas yra pagaminti iš ksilito, kurį labai sunku formuoti. Ksilitas yra žaliava, kurią galima rasti 300 metrų po žemės paviršiumi ir apdirbti anglimi. Šiuo metu didžioji dalis žaliavos yra išmesta. Aplinkosaugos požiūriu ši medžiaga žemės paviršiuje sukelia atliekas. Todėl idėja apie kėdės dizainą atrodė labai provokuojanti ir sudėtinga.

Projekto pavadinimas : 5x5, Dizainerių vardas : Barbara Princic, Kliento vardas : Sijaj Hrastnik.

5x5 Kėdė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.