Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcinė Kėdutė

oUeat

Daugiafunkcinė Kėdutė „Brunella Vila“ ir „Núria Motjé“ bendrai įkurtas „nuun“ vaikų dizainas kuria ir gamina daugiafunkcius baldus vaikams su specialia linija namams su panašaus amžiaus dvyniais ar broliais ir seserimis. Pagaminta iš medžio ir baltos lentos apdailos, kolekcija skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 10 metų ir yra skirta skatinti kūrybiškumą ir žaidimą, pagrindinę vaikystės veiklą. Be to, šie baldai gali būti nuolat perdirbami ir pakartotinai naudojami ir užima kuo mažiau vietos, kad juos pritaikytų kiekvienos akimirkos poreikiams.

Projekto pavadinimas : oUeat , Dizainerių vardas : nuun kids design, Kliento vardas : Nuun kids design.

oUeat  Daugiafunkcinė Kėdutė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.