Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Rinkinys

Relax

Kavos Rinkinys Pagrindinis rinkinio tikslas yra skatinti santykių puoselėjimą. Ja siekiama sugrąžinti seną kavos gėrimo tradiciją į šiuolaikinį greitojo pasaulio pasaulį. Pramoninio betono ir subtilaus porceliano ansamblis sukuria neįprastą kontrastą, o skirtingos tekstūros pabrėžia viena kitą. Ryšį stiprinantis rinkinio tikslas pasireiškia papildomomis daiktų formomis. Kadangi puodeliai negali atsistoti vienas ant kito, tik įdėję į bendrą dėklą, kavos rinkinys ragina žmones bendrauti tarpusavyje, kol išgeria kavos.

Projekto pavadinimas : Relax, Dizainerių vardas : Rebeka Pakozdi, Kliento vardas : Pakozdi.

Relax Kavos Rinkinys

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.