Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Palėpės Ūkininkavimo Bokštas

Floating Nests

Palėpės Ūkininkavimo Bokštas „Loft London Farm“ bokštas įsivaizduojamo milžiniško medžio pavidalu, kurio dirbtiniame vainikėlyje du dideli palėpių dariniai išdėstyti kaip plaukiojantys lizdai. Beprecedenčio gyvenimo užuomazgos (joie de vivre) vizija, kartu panaudojant visą „Metropolitan“ logistiką. „Plūduriuojančio lizdo koncepcija“ grindžiama dideliu oro erdvės išnaudojimu virš atitinkamo žemės sklypo, atsižvelgiant į tai, kad turimas sklypo plotas būtų kuo mažesnis. Pagrindinis visų lizdų panaudojimas yra vertikalios žemdirbystės ir gyvenamųjų palėpių plotų mišinys.

Projekto pavadinimas : Floating Nests, Dizainerių vardas : Peter Stasek, Kliento vardas : London .

Floating Nests Palėpės Ūkininkavimo Bokštas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.