Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Paltas, Kuris Gali Būti Keičiamas,

Eco Furs

Paltas, Kuris Gali Būti Keičiamas, Paltą, kuris gali būti „7 viename“, įkvėpė užimtos karjeros moterys, kurios pasirenka unikalų, ekologišką ir funkcionalų kasdienį drabužių spinta. Joje senas, bet vėlgi madingas, rankomis siuvamas skandinaviškos „Rya Rug“ tekstilės gaminys yra interpretuojamas moderniai, todėl vilnoniai drabužiai, primenantys savo kailį, yra tarsi kailiniai. Skirtumas yra detalumas ir draugiškumas gyvūnams ir aplinkai. Ilgus metus ekologiški kailiai buvo išbandyti skirtinguose Europos žiemos klimatuose, kurie padėjo tobulinti šio kailo ir kitų naujausių dirbinių savybes.

Projekto pavadinimas : Eco Furs, Dizainerių vardas : Heli Miikkulainen-Gilbert, Kliento vardas : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs Paltas, Kuris Gali Būti Keičiamas,

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.