Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

SERENAD

Kėdė Aš gerbiu visų rūšių kėdes. Mano nuomone, vienas iš svarbiausių, klasikinių ir ypatingų dalykų interjero dizaine yra kėdė. „Serenad“ kėdės idėja kilo iš gulbės vandens, kuri pasisuko ir padėjo veidą tarp sparnų. Galbūt blizgantis ir slidus paviršius „Serenad“ kėdėje yra skirtingas ir ypatingas, todėl jis buvo sukurtas tik labai ypatingoms ir nepakartojamoms vietoms.

Projekto pavadinimas : SERENAD, Dizainerių vardas : Ali Alavi, Kliento vardas : Ali Alavi Design.

SERENAD Kėdė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.