Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija

Hairchitecture

Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija HAIRCHITECTURE yra kirpėjo - Gijo ir architektų grupės - FAHR 021.3 asociacija. Paskatinti 2012 m. Europos kultūros sostinės Gimaraise, jie siūlo idėją sujungti dvi kūrybines metodikas: „Architektūra ir šukuosena“. Dėl brutalistinės architektūros temos rezultatas yra nuostabi nauja šukuosena, žyminti perkeitimo plaukus absoliučiai bendraujant su architektūrinėmis struktūromis. Pateikti rezultatai yra drąsūs ir eksperimentuojantys, aiškūs šiuolaikiškai. Komanda ir įgūdžiai buvo nepaprastai svarbūs, kad plaukai atrodytų įprasti.

Projekto pavadinimas : Hairchitecture, Dizainerių vardas : FAHR 021.3, Kliento vardas : Redken Portugal.

Hairchitecture Šukuosenų Dizainas Ir Koncepcija

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.